Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
TRwee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

Twee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

Deux lampes à pétrole en métal avec abat-jour en verre satiné. Un abat-jour endommagé. On ajoute une lampe de procession en laiton.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2004210688.
Category: Verlichting.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213

    Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

    Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: h: 39 cm (z.k.)
    Estimate: € 160 / 180
  • #341

    Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.

    Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277

    Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

    Une paire de bougeoirs en laiton avec des cloches en verre. Sous des cloches.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.

    Une lampe de bureau en laiton avec une base et un abat-jour en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280

Other lots in this auction

  • #194
    Léon G. Lebon
    Period: 1883 - 1959

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine verfschade in de lucht. XIXe eeuw.

    Paysage . Huile sur toile. Signée. Dégâts mineurs de peinture dans le ciel. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #24

    Twee zichten op Antwerpen, etsen. De eerste door H. Van Peteghem en de tweede door Romain Malfliet. Beide gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Deux vues d'Anvers, eau-forte. La première de H. Van Peteghem et la seconde de Romain Malfliet. Toutes deux signées et numérotées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 & 27 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39

    Een ovaal schaduwwerkje van uitgesneden papier. XIXe eeuw.

    Une image d'ombre ovale en papier découpé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 18 cm (kadertje)
    Estimate: € 35 / 40
  • #540

    Een vitrine met goudkleurig patina in Lodewijk XVI-stijl.

    Une vitrine à patine dorée de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 158 x 71 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #259
    Omer Van Vosselen

    “Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #490

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 392 x 282 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #360

    Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.

    Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #591

    Een antieke met bladgoud vergulde bronzen Boeddha. Thailand.

    Un ancien Bouddha en bronze doré à la feuille d'or. Thaïlande.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #700
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten, resp. in groen en blauw. Eén gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, respectivement en vert et bleu. Un marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #200

    Een 18 K geelgouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 57,30 g
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More