Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
TRwee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

Twee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

Deux lampes à pétrole en métal avec abat-jour en verre satiné. Un abat-jour endommagé. On ajoute une lampe de procession en laiton.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2004210688.
Category: Verlichting.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #328

    Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.

    Une lampe de bureau en laiton avec une base et un abat-jour en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #277

    Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

    Une paire de bougeoirs en laiton avec des cloches en verre. Sous des cloches.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

    Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: h: 39 cm (z.k.)
    Estimate: € 160 / 180
  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #341

    Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.

    Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #478

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en bloesems op beige fond. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et de fleurs sur fond beige. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #422
    Cornelis Kloos
    Period: 1895 - 1978

    “Jonge vrouw in jasje”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    Jeune femme en veste . Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    “Portret”. Gemengde techniek. Russische school.

    Portrait . Technique mixte. École russe.
    No longer available
    Dim. 53 x 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #628

    Een compleet bestek voor twaalf personen, bestaande uit lepels, vorken, grote en kleine messen.

    Un ensemble complet de couverts pour douze personnes, composé de cuillères, fourchettes, grands et petits couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #94
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Le visage”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/ 275 buiten de plaat.

    Le visage . Une lithographie. Signée et numérotée 135/275 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #579
    Denise Malfait
    Period: °1945

    “Nar”. Een achterglasschildering. Gesigneerd en gedateerd ‘69.

    Arlequin . Une peinture sur verre au dos. Signé et daté 69.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #61
    Urgos

    Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.

    Une cheminée en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #222
    P. Stefani
    Period: Roubaix, 1938

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #610
    Royal Copenhagen

    “Meisje met kat”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille au chat . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #197

    Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.

    Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.
    No longer available
    Dim. l: 141 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More