#277Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.
#328Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.
#341Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.
Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45
#192Henri Arden“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#468Een gepolychromeerd houten (boeg?)beeld. Op sokkel.
#42Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.
#95Een parelcollier met zoetwaterparels en met zilveren slot.
#196Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.
Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.No longer availableDim. b: 202 & 133 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599“Gezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘A. I.’.
#526Een Tibetaans wollen tapijt.
#495Een mahoniehouten zevendagenkast in Louis-Philippestijl met een marmeren blad.
#76Een notenhouten partiturenmeubeltje.
#27Een art nouveau vaas van glaspasta.
Un vase en pâte de verre Art Nouveau.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80