Other lots by Delheid
-
#440Delheid
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100/130 -
#450Delheid
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.No longer availableDim. 334,63 gEstimate: € 100/130 -
#131Delheid
Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2400/2600
Other lots in this auction
-
#499G. Hauman
“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200/300 -
#73Royal Dux
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 140/180 -
#543
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd ‘Guestin’.
"Nu féminin". Une statuette en bronze. Signé 'Guestin'.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#349
Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.
Un ancien miroir de toilette anglais en acajou.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Een gefineerd bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d'appoint en placage à un tiroir et deux portes en forme d'enfilade de livres en trompe-l'oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 40/60 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#252Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
“Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre en mauvais état.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#155
Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
Une paire de vases en bronze richement décorés.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 2500/2700 -
#212Hagenaers
“Boerentafereel aan pomp.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Scène de ferme à la pompe." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#315nf
Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#566
Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
Un tapis en laine de style chinois avec des fleurs dans le décor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80/120 -
#403
Een antieke vaas van Chinees porselein met decor van personages in rood, groen en bruin. Met fijn messingen voet en montuur.
Un vase ancien en porcelaine de Chine à décor de personnages en rouge, vert et marron. Avec base et monture en laiton fin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120