Other lots by Delheid
-
#440Delheid
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130 -
#450Delheid
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.No longer availableDim. 334,63 gEstimate: € 100 / 130 -
#131Delheid
Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2400 / 2600
Other lots in this auction
-
#458
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#404
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#87
Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#656
Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368
Drie geglazuurd Chinees aardewerken olifantjes met asbakken.
Trois éléphants en faïence chinoise vernissée avec cendriers.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#623
Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 90 -
#443
Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.
Un cerf en cuivre antique. Est de Bali.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42Prof. Eugenio Pattarino
“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.
"Vierge à l'enfant". Une statue en terre cuite multicolore. Signée. Dégâts légers.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259De Villié
“Een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
« Un moulin à eau ». Huile sur toile. Signée. Réparation.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Victoria China Czechoslovakia
Een lot porseleinen keukenpotten en zes schaaltjes. Eén klein deksel ontbreekt.
Lot de pots de cuisine en porcelaine et six plats. Un petit couvercle manque.No longer availableDim. H:5-25cmEstimate: € 80 / 100 -
#657
Een paar designvazen in polychroom glas. Circa 1970.
Une paire de vases design en verre polychrome. Vers 1970.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 85 / 95 -
#52
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120