#89Albert van Dyck“Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gusta with basket". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#242Eugène Meulemans‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#288GuerinEen lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#371Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom. Presumably AMC.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 35 / 70 -
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#382‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
A hand-knotted Persian carpet made of silk. With an Arabic text.No longer availableDim. 75 x 66cmEstimate: € 100 / 120