#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#394Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
"Youthful nude", mixed media on paper, drawn by Cel Overberghe, 1979.No longer availableDim. h 24 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120