#18Vier diverse versierde dozen. Eén ovale van metaal, één beschilderd met een kasteellandschap genre vernis martin, één met een gekleefd geometrisch motief en een kleintje voor postzegels met leder bekleed.
Four various decorated boxes. One oval metal, one painted with a castle landscape in the style of Vernis Martin, one with a glued geometric motif, and a small one for stamps lined with leather.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 35 / 50 -
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#336Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
A set of three night stands with quarter cylindrical covers.No longer availableDim. 77 x 38 x 37cmEstimate: € 40 / 60