#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#293Een houten crucifix met corpus.
#673Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
A pedestal in gold-colored metal with two onyx shelves in Louis XV style.No longer availableDim. h 76 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120