Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#410Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.
Une paire de piédestaux en bois de fer avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#403Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Myanmar. Peinture endommagée.No longer availableDim. Ø: 21 cm; h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Maryse RaynPeriod: °1958Vier hoogreliëfs met personages. Keramiek. Gesigneerd.
Quatre hauts reliefs avec personnages. Céramique. Signé.No longer availableDim. 40 x 20, 25 x 20 en 19 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#653Goebel, Germany“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360 -
#608Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#478Drie benen beeldjes: een keizer en keizerin en een ander. Chinees werk.
Trois statues en os: un empereur et une impératrice et une autre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254Georges StimartPeriod: 1886 - 1952“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
Un lot de sept appliques en verre différentes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#383Een lot van zes boeken met betrekking tot niet-Europese kunst:- “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”
Un lot de six livres liés à l'art non européen: - “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een Zuidzeeparel. Met certificaat.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et une perle des mers du Sud. Avec certificat.No longer availableDim. parel:11-12 mm. 4,30 gEstimate: € 450 / 550


