Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#164“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#412Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
Trois dessins persans sur plastique dans des cadres incrustés.No longer availableDim. 50 x 15 & 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en yellow berille met een gezamenlijk gewicht van +- 25,47 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et d'une bérille jaune d'un poids combiné de + - 25,47 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#153Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.
Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#457Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#297Goebel, Germany“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
Un lot de six icônes récentes (1 repro), deux avec riza.No longer availableDim. 13 x 11 - 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#110Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met fantasiestenen.
Une broche en or jaune 18 carats en forme de feuille sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#102L. Smets“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.
Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50


