Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee 18 K geelgouden dameshorloges met lederen en linnen polsbandje.
Vidi Sona

Twee 18 K geelgouden dameshorloges met lederen en linnen polsbandje.

Deux montres pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir et lin.
SKU: 2610210275.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #275
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #18

    Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.

    Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. b: 27 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #400

    Gevarieerd lot: Album “De Beukelaer, Sneeuwwitje’s Album 100 Chromos”. Album Bidprentjes Ed. Van Rossum, Utrecht. Map Prentkaarten, doodsprentjes e.d. Map Liebigchromo’s e.a. Art nouveau album Fantasiepostkaarten, bidprentjes e.d.

    Lot varié: Album De Beukelaer, Blanche Neige, album 100 chromos. Album images de prière Ed. Van Rossum, Utrecht. Farde aux cartes postales, images obituaires etc. Farde aux chromos Liebig e.a. Album aux cartes postales de fantaisie, images de prière etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #229

    “Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #492

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.

    Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.
    No longer available
    Dim. 62 x 43 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #558

    Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.

    Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.
    No longer available
    Dim. 167 x 98 & 177 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #235

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #160

    “Que hier Que demain”. Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljantjes en robijntjes.

    Que hier Que demain. Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti de brillants et rubis.
    No longer available
    Dim. 7,69 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #269
    Theo Pomierski
    Period: 1909 - 1988

    “Stileven met pioenen in Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux pivoines dans un vase de Delft. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #567

    “Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #471

    Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.

    Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 45 cm
    Estimate: € 125 / 140
  • #554
    Felix De Boeck
    Period: 1898 - 1995.

    “Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #164

    “Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.

    Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More