Other lots in this auction
-
#18Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.
Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 75 / 100 -
#400Gevarieerd lot: Album “De Beukelaer, Sneeuwwitje’s Album 100 Chromos”. Album Bidprentjes Ed. Van Rossum, Utrecht. Map Prentkaarten, doodsprentjes e.d. Map Liebigchromo’s e.a. Art nouveau album Fantasiepostkaarten, bidprentjes e.d.
Lot varié: Album De Beukelaer, Blanche Neige, album 100 chromos. Album images de prière Ed. Van Rossum, Utrecht. Farde aux cartes postales, images obituaires etc. Farde aux chromos Liebig e.a. Album aux cartes postales de fantaisie, images de prière etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#229“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#160“Que hier Que demain”. Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljantjes en robijntjes.
Que hier Que demain. Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti de brillants et rubis.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 230 / 300 -
#269Theo PomierskiPeriod: 1909 - 1988“Stileven met pioenen in Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pivoines dans un vase de Delft. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#471Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.
Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 40 & 45 cmEstimate: € 125 / 140 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#164“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200

