Other lots in this auction
-
#210
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze en een beige parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle grise et beige.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 250 / 350 -
#669
“Woelige stroom.” Olieverf op doek. Restauratie en meerdere puncties.
Courant dur. Huile sur toile. Restauration et multiples piqûres.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#76
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173
Een kolompendule van zwartgelakt hout met getorste zuiltjes, verguld brons en inlegwerk van messing, parelmoer en schildpad.
Pendule de cheminée en bois laqué noir à colonnes torsadées, bronze doré et incrustations de laiton, nacre et écaille.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31
Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.
Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.No longer availableDim. h: 63 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#383
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#139Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#392Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Punto d’Incontro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2020.
Punto d'Incontro. Huile sur toile. Signée et datée 2020.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 300 / 400 -
#219
“Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.
Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150