#341
Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.
#496
#376
Een kleine tropisch houten étagère in art nouveau inspiratie.
#7
Een doofpot van ijzer en messing.
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#128
“Leeuwin”. Een bronzen beeld naar werk van Barye. Op marmeren sokkel. Restauratie/ verkleuring aan de basis.
Lionne . Une statue en bronze d'après une œuvre de Barye. Sur un socle en marbre. Restauration / décoloration à la base.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27
Een art nouveau vaas van glaspasta.
#28
Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.
#481
Nkisi nkoni. Congolese fetisj met spijkers. Houten beeld. DRC.
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
#231Sheffield
Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.
#381
Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.
Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 55