Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
#404
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
#581
Een siervaas van blauwe wit Chinees porselein met een decoratie van Fo-honden.
#195
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poid total de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 550/650 -
#23
Trois statuettes en porcelaine polychrome comprenant un couple aux raisins, une fille et un garçon. Ce dernier aux dégâts.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/50 -
#223
#317
#731
Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
#755
Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
#441Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
#349
#518
Een paar Kota, ceremoniële beelden van hout en messing. Afrikaans werk.
Deux statues de cérémonie Kota en bois et laiton. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 & 59 cmEstimate: € 200/300