Other lots in this auction
-
#72“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#491Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.
Un coucou en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#630Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 360 -
#46Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
Trois petites tables gigognes, style Régence. Bois de placage.No longer availableDim. 52 x 64 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131YashicaEen oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
Une caméra ancienne, modèle Mat 124 G. dans un étui en cuir. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#829Christian Straetling“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#804Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 50

