#423
Een beeldje van een soldaat uit 1830 in porselein.
#517
“Geisha met roos.” Beeldje van roze kwarts met sokkel.
”Geishas et rose”. Une statue en quartz rose sur un socle.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 60/100 -
#330
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#35
Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 150/200 -
#392
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#808
Een houten kinderbureautje met drie laden.
#510
“Schoolschip Mercator 1932”. Maquette.
”Navire-école Mercator 1932”. Une maquette.No longer availableDim. L. 125 cmEstimate: € 200/300 -
#130
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 900/1000 -
#703
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#584Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260