Other lots in this auction
-
#535Ultra
Een oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.
Ancienne radio en plastique. Type EU4052. Vers 1950.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271
Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#257
Een porseleinen schotel met vier handgeschilderde boeketten in uitsparingen op roze veld. Gemerkt L.B. en “T. Limoges porcelain”. Met koperen monturen en op vier koperen voluutpootjes.
Plat en porcelaine à quatre bouquets peints à la main dans des cartouches sur fond rose. Marque L.B. et T. Limoge Porcelain. Avec montures en cuivre et sur quatre petits pieds volutes en cuivre.No longer availableDim. L: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 540 x 84 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183Val St. Lambert
Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.
Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 340 / 400 -
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
Deux différentes lanternes anciennes.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 42 / 50 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.No longer availableDim. 240 x 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241
Houten en gipsen beeld van een heilige op een wolk. Polychromie en verguldsel in goede staat. Begin XIXde eeuw. Een hand beschadigd. Voetstuk in zwart en goud met de initialen S.J.
Statue en bois et plâtre représentant un saint sur une nuage. Polychromie et dorure en bon état. Début du XIXe siècle. Une main endommagée. Base en noir et or aux initiales S.J.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#230
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422
Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.
Planche en bois polychrome représentant la couverture de “Le Lotus Bleu” de Tintin.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50