Other lots in this auction
-
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#603
“Visser”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Pêcheur”. Okimono en ivoir finement sculptée au détails dorés. Premièr quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 300/360 -
#721
Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25/35 -
#275Victorinox swiss Army
Een automatische herenhorloge met lederen armband.
Une montre automatique pour homme avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#73
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#779
Een groot lot met 41 diverse albums met chromo’s. Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) enz.
Un grand lot de divers albums à chromos: Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) etc.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#720
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#326
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#514
“Bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Ropele.
”Jeune fille et fleurs”. Huile sur toile . Porte la signature: Ropele.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#787Lalique France
Zes visschotels met reliëfdecor van distels, een grote ronde schotel, drie wijnglazen en een ringenhouder versierd met een steenbok. Alle gemerkt.
Six plats à poisson, décors de chardons , un grand plat rond, trois verres à vin et un porte-anneaux en forme de capricorne.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 40/50 -
#749
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/40 -
#724
“Cipressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
”Cyprès”. Huile sur carton. Porte des traces d’une signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120