#245Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#522“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#99“Vissersboot aan de kust” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
#75Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#555Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
#587Anne Van Canneyt“Knielende Salomon”. Bronzen beeld. Gemonogrammeerd.
“Salomon agenouillé”. Sculpture en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#719Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#820Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#740Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200 / 240