Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee aardewereken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Villeroy & Boch, Dresden

Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2510220258.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #653

    Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.

    Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #391
    Amphora, Czechoslovakia

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15068.

    Vase Art Déco en faïence multicolore à décor floral en relief. Marqué et numéroté 15068.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #318

    Een lot van zeven stuks aardewerk van Nimy, bestaande uit kannetjes, vaasjes en een bloemenhouder in de vorm van een boomstronk. Alles gemerkt.

    Lot de sept poteries de Nimy, composé de cruches, de vases et d'un porte-fleurs en forme de souche d'arbre. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm - 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #664

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #608

    Een aardewerken dekselpotje in art nouveaustijl met meerkleurig decor van maraboes en versierd met bronsbeslag. Onderaan gemerkt. Chinees werk, eind XXe eeuw.

    Pot à couvercle en faïence de style Art Nouveau à décor multicolore de cigognes marabouts et orné de garnitures en bronze. Marqué en bas. Travail chinois, fin du 20ème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 75 / 80
  • #682

    Een reeks aardewerken keukenpotten.

    Une suite de pots de cuisine en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #348

    Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.

    Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #597

    Een paar art nouveau aardewerken vazen.

    Une paire de vases en faïence Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #658

    Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.

    Vase en faïence allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #642

    Een paar aardewerken cilindervazen met vergulde decors op groene vlakken. We voegen er een klein vaasje met decor van een boerenkoppel aan toe.

    Paire de vases cylindres en faïence à décors dorés sur fond vert. On y ajoute un petit vase décoré d'un couple de paysans.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 & 14,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #613

    Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

    Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H:9-15cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641
    Boch la Louvière

    Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.

    Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #320

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #463

    Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.

    Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en faïence française rouge et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #677

    Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.

    Plat en terre cuite à glaçure rouge et noire. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #178
    Royal Dux

    Een paar siervazen van zachte pasta, versierd met vrouwen, lauriertakken en strikken in hoogreliëf. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une paire de vases en pâte tendre décoratifs, décorés de femmes, de branches de laurier et d'arcs en haut relief. Marqués en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23

    Een phrenologische buste van aardewerk.

    Un buste phrénologique de poterie.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #183

    Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153

    Een driedelig Italiaans klokstel van vmeerkleurig aardewerk met plattelandscènes in het decor, verwerkt in verguld bronzen monturen en versierd met engeltjes, saterkoppen enz.

    Garniture à la pendule italienne trois pièces en faïence polychrome à décor de scènes champêtres, sertie dans des cadres en bronze doré et décorée d'angelots, de têtes de satyres, etc.
    No longer available
    Dim. h: 73 & 82 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #347

    Een verzameling van vijf verschillende Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén deksel manco.

    Une collection de cinq chopes à bière allemandes différentes avec des couvercles en étain. Un couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. H:18-31cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #156

    Een art nouveau ééndeursgarderobe met spiegeldeur en met uitgestoken paneeltjes van wortelnoot.

    Une armoire à une porte Art Nouveau avec une porte miroir et des panneaux sculptés en ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 218x135x55cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #436

    Een houten design wandconsole in art decostijl.

    Une console murale design en bois de style art déco.
    No longer available
    Dim. 85 x 110 x 39 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #467

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de geishas dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.

    Miroir basculant en métal de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #540

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en tourmalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,55 ct et de tourmaline et d'améthyste d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 10,79 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #388

    Een klein Japans porseleinen halsvaasje.

    Un petit vase à col en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Drie bronzen vide-poches, versierd met reliëfdecors, waarbij twee met druiventrossen en één met kastanjetakken. Belle epoque.

    Trois vide-poches en bronze, ornées de décors en relief, deux de grappes de raisin et une de branches de châtaignier. Belle Epoque.
    No longer available
    Dim. L:32&33cm Ø:18cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #328

    “Kunst in België”, twee kunstboeken in een stofmap.

    « Art in Belgium », deux livres d'art dans une pochette anti-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #626

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #319

    Een handgeschilderd miniatuurportretje en een miniatuur steendrukje. Het eerste gedateerd 1821.

    Un portrait miniature peint à la main et une empreinte de pierre miniature. Le premier date de 1821.
    No longer available
    Dim. Ø:6&9cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #213

    “Moeder met kroost en katje”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Mère avec progéniture et chaton". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More