#672
A Bohemian crystal vase, red colored in the body with a cut flower motif. -
#44G Nagels
“Jongen met viool”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Young Boy with Violin". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#167Delvaux
#255
#675
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#260
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
#52
“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Church in Zierikzee - Holland". A color etching on paper. Signed illegibly. -
#693
Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
#222
Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations. -
#489
“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
"Waterfall in an expansive landscape, a shepherd with his flock in the distance". Oil on canvas (small injuries).