Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.

Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.

Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.
Dim. h: 13,5 & 17,5 cm
SKU: 2706170128.
Categories: Aardewerk, Aziatisch, varia.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #573

    Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.

    Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.

    Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #577

    Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #613

    Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.

    Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #761

    Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.

    Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #803

    Een opengewerkte paraplubak van meerkleurig aardewerk. Twee randschilfers. Eerste helft XXe eeuw.

    Bac à parapluies ajouré en faïence polychrome. Deux éclats. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #588

    Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #647

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.

    Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #777

    Een apothekerspot op voet van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een koppel bij een appelboom. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un pot à pharmacie sur pied en faïence polychrome, décor d’un couple près d’un pommier. Marque à la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #614

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #637

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.

    Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597

    Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #623

    Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 28,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #550

    Een lampetstel en een gedeeltelijk lampetstel van aardewerk met een bloemendecor.

    Garniture de lavabo en faïence à décor de fleurs. Nous ajoutons une deuxième incomplète.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #401

    Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.

    Deux chiens Staffordshire en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #598

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #568

    Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.

    Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #617

    Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.

    Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #631

    Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #622

    Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 340
  • #226

    Een eikenhouten garderobe met een deur rechts en smaller vast paneel links. De deur bovenaan voorzien van glas in lood. Omstreeks 1900.

    Une garde-robe en chêne avec une porte avec vitrail à droite et un panneau fixe à gauche. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 46 x 31cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #439

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.

    Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Constant Simon

    “Portret van de Vrouw en de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    “Portrait de la femme et la fille de l’artiste”. Huile sur toile. Signée et datée 1889.
    No longer available
    Dim. 60 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204
    Albert Dillens
    Period: °1844

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.

    “Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 117 x 82 cm
    Estimate: € 20à / 300
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #360

    Twee parelsnoeren van dezelfde lengte, grijs en roze.

    Deux colliers de la même longueur, perles grises et roses.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #751

    Een flesje van geslepen kleurloos kristal.

    Une bouteille en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #172

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.

    “Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #768

    Chinese cachepot van wit marmer.

    Cache-pot chinois en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #516
    Chamseh

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More