Similar lots by type
-
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30/50 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#294Karel de Posson
“Hoevelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd .
"Vue fermière". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30/50 -
#149Dees De BruynePeriod: 1914-1981
“Bobonne van Gent”. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd: 1969.
"Bobonne de Gand". Fusain. Signé et daté : 1969.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 200/240 -
#302
“Hof van Busleyden te Mechelen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Hof van Busleyden à Malines". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#222
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200/220 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#64Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
"Gorges du Tarn - Peyreleau". Aquarelle sur papier. Signé et daté '55.No longer availableDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#492Etienne Le Compte
“Papua New Guinea”. Sanguine tekening. Gesigneerd.
"Papua New Guinea". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 54 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002
Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
Une lithographie. Signée et datée 1993 hors planche.No longer availableDim. 37 x26 cmEstimate: € 30/50 -
#49de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#109
“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 100 x 57 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#5Roskoff en Dubois
Een lot van vijf oude zakhorloges, waaronder twee zilveren 800‰. Letsels.
Lot de cinq anciennes montres de gousset dont deux en argent 800‰. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#23
Een gevarieerd lot speelgoedautootjes.
Un lot de voitures miniatures.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#425
Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.
Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#304
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe représentant un petit carrosse à quatre chevaux et trois personnages. Marque à la base.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 30/50 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500/600 -
#96
Ovale vergulde spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Un miroir ovale doré, style Louis XVI.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 80/120 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60 -
#620Märklin
Een lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 en 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.
Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 en 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#216
Georgianstijl breakfront boekenkast van eikenhout. Onderaan vier paneeldeuren, bovenaan vier beglaasde deuren.
Biobliothèque dite breakfront de style Georgian en chêne. A deux corps, le dessous ouvre par quatre portes pleines, le dessus par quatre portes vitrées.No longer availableDim. H. 198, B. 183, D. 39 cmEstimate: € 300/500 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#570
Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#152Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Kempische Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La lande, Campine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 73 cmEstimate: € 200/300