Similar lots by type
-
#31
Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Une petite table de salon , les côtés rabattables.No longer availableDim. 44 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#86
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
Une table de salon vintage sous forme de soufflet.No longer availableDim. l 129cm , h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478
Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300 / 500 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396
Een balustervormige piedestal van eikenhout.
Un piédestal balustre en chêne.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#493
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
Une réplique d’une pièce de maîtrise d’un escalier en colimaçon en bois dans une tour.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 260 / 300 -
#57
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473
Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.
Un masque africain en bois, décoration de deux oiseaux au dessus.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448
Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un lot de douze bustes en ivoire africaine sculptée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#747
Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#576Indo Mir
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 294 cmEstimate: € 200 / 260 -
#783
Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
Une petite lampe Art Déco en fer forgé et une cape ronde en verre.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#495
Een Oosterse reiskoffer ingelegd met metaal en met kleine laden en bergvakjes. Met inscriptie MDY Box.
Un coffre oriental avec métal incrusté, petits tiroirs et compartiments de rangements. Porte l’inscription MDY Box.No longer availableDim. 63 x 84 x 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#133
“Diana met boog”. Bronzen beeld naar Pierre Le Faguays. Gesigneerd en met gietersmerk.
”Diane et arc”. Une statue en bronze d’après Pierre Le Faguays. Signée et cachet de fonderie.No longer availableDim. H. 50,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#257Christofle, Paris
Een paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté à deux bras. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#487
Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#440Tuscan China
Een theeservies van Engels porselein met een kobaltblauw en verguld decor, voor 6 personen (6 koppen en schoteltjes, 6 vierkante gebakborden, een gebakschaal). Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine anglaise pour six personnes, comprenant 6 tasses et sous-tasses, 6 assiettes à gâteau carrées et un plat à gâteau.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#501
Ivoren concentrische ballen gedragen door drie dansende olifanten op gedecoreerde sokkel.
Boules concentriques en ivoire portées par des éléphants dansants, sur socle décoré.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#280
Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une demi-alliance américaine en or blanc 18 ct ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 550 / 650 -
#687
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenssymbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 160