#76Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
#501Een houten piramide en octahedron.
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn.
#716Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#627WashingtonEen kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#619Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#497Een paar borden van Japans porselein met decors van bloemen, vogels en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une garde-robe à deux portes en chêne et fond profond. XIXème siècle.No longer availableDim. 194 x 166 x 64 cmEstimate: € 120 / 200