#319Julien VincentPeriod: 1921 - ?“Hoevelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et bétail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Royal Dux“Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.
”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 100 -
#731Matchbox King Size K-9“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
#276Een schrijftafeltje van gefineerd hout, versierd met bloemenmotieven en een bloemenmand in marquetterie en met verguld bronsbeslag.
Une petite table d’écriture en bois de placage, décoration de motifs de fleurs et un panier à fleurs en marqueterie, montures en bronze doré.No longer availableDim. 84 x 47 cmEstimate: € 260 / 300 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260