Other lots in this auction
-
#373HerfordEen paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#458Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#321Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. een saffier van ± 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#63Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118YashicaEen lot van vijf vintage camera’s:- Electro 35 in tas.- FX-3 Super.- Minister III in tas.- J met Gossen ‘Color finder’ in lederen tas.- Minister D in lederen tas.
Un lot de cinq caméras vintage:- Electro 35 avec sac.- FX-3 Super.- Minister III avec sac.- J met Gossen ‘Color finder’ avec sac en cuir.- Minister D avec sac en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#249Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Verplancke“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240



