Other lots in this auction
-
#373Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#318Een lot van elf boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”
Un lot de onze livres sur Anvers: - “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#229“Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur une ville méditerranéenne”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 46,5 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)
Table de milieu en fer à tablette en verre au bords taillés (éclat).No longer availableDim. 98 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant emerald cut van +- 0,90 ct. FSI1. en twee diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant taille émeraude de + - 0,90 ct. FSI1. Et deux baguettes en diamant d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
Un lot de six icônes récentes (1 repro), deux avec riza.No longer availableDim. 13 x 11 - 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594Jan De Bondt“Freudiaans naakt”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1968.
Nu Freudien . Huile sur toile. Signée au dos et datée 1968.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“’t Zwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verso etiket retrospectieve tentoonstelling, Lokeren 1980.
't Zwin . Huile sur toile. Signée. Étiquette sur le revers de l'exposition rétrospective, Lokeren 1980.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 650 / 750 -
#2Romain Malfliet“Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.
Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 35 / 50 -
#498Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.
Quatorze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations Canton. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140 / 200 -
#680Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#6Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.
Un grand support de plante en laiton ciselé décoré de fleurs et de têtes de lion avec anneaux.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 100

