#404Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
#419“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
#323“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
#547CapodimonteEen paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.
#403Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van +- 20 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 20 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#639“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#373Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#169Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120