Other lots in this auction
-
#518“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#755Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
Jumelles anglaises anciennes dans étui en cuir.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#509Klatt“Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.
Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘SMvH’.
Nature morte aux fleurs . Technique mixte sur papier. Monogrammé SMvH .No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#792Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70 -
#159Een karaf en shaker van glas met verzilverde monturen.
Une carafe en verre et un shaker avec des montures argentés.No longer availableDim. h: 30 en 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#749Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Damse vaart” & “Straatgezicht te Antwerpen”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 235/350 en 190/350 buiten de plaat
Vue sur le Damsevaart & Vue d’une rue à Anvers . Deux gravures en couleur. Les deux signées et numérotées 235/350 et 190/350 à l'extérieur de la plaque, respectivement.No longer availableDim. 26,5 x 32,5 & 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#511Een coupe van Vieux-Paris, versierd met een bloemendecor en enkele gevleugelde hermen.
Un coupé du Vieux-Paris, décoré d'un décor floral et de quelques hermes ailés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 140 -
#351Twee langgerekte glazen vazen.
Deux vases allongés en verre.No longer availableDim. h: 59 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#743Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.
Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#451Slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#600Een hoge eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan.
Garde-robe haute à deux portes et avec deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. h: 238 cmEstimate: € 100 / 120



