#255Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de taille ancienne d'un poids combiné de ± 0,80 ct. Et de rubis d'un poids combiné de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 450 / 550 -
#407“Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.
#484“Geïdealiseerd masker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#106Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.
#328Florence - Capodimonte“Dame met hond” & “Dame met waaier’. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1987.
Dame au chien & Dame à l’éventail . Deux sculptures en plastique multicolore conçues par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1987.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
#191Een paar Moriaankandelaartjes.
#795Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
#734“Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.
Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317Een XIXe eeuwse bovenkast van een staande klok, omgebouwd tot huisaltaartje met Madonna en kind.
Une horloge de grand-père du XIXème siècle, transformée en autel de maison avec Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50