Other lots in this auction
-
#397
Een vogel van fijn gesneden ivoor op een houten sokkeltje. Chinees werk.
Un oiseau en ivoire finement sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#277Goebel, Germany
“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296
Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.
Une paire de fauteuils modernes avec revêtement en cuir.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 50 / 75 -
#387
Een urn van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une urne en poterie chinoise émaillée bleue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#481
Bronzen vaasje. Gemerkt met lakzegel van export. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze. Marqué du cachet de cire d'exportation. Chine, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#315
Een ovaal dienblad van zwartgelakt hout met handgeschilderd bloemendecor en met parelmoeren inlegwerk. Vermoedelijke Oostenrijk.
Un plateau ovale en bois laqué noir avec décor floral peint à la main et incrustation de nacre. Vraisemblablement Autriche.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableDim. 58x70cmEstimate: € 50 / 80 -
#53
Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.
Un torse masculin en plâtre patiné vert.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525
Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.
Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#193
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Sommige ongedecoreerd, andere met een sober bloemenmotief. Enkele met onduidelijke merken en/of genummerd, ééntje van Royal Derby.
Huit différents supports de menu rectangulaires en porcelaine. Certains non décorés, d'autres avec un motif floral sobre. Certains avec des marques peu claires et/ou numérotées, un de Royal Derby.No longer availableDim. 12 à 17 cmEstimate: € 160 / 200