Similar lots by type
-
#569
Een Sankyo CME-666 Hi-focus filmcamera voor Super 8 film, met twee projectoren en een montagetoestelletje.
Une caméra Sankyo CME-666 Hi-focus pour film Super 8. Avec deux projecteurs et un appareil à montage.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#448
Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un lot de douze bustes en ivoire africaine sculptée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#728
Twee Afrikaanse beeldjes.
Deux statues africaines.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#473
Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.
Un masque africain en bois, décoration de deux oiseaux au dessus.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478
Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#61
Een lot kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#372Félicien Rops
“Theater”. Ingekleurde gravure. Gemonogrammeerd.
”Théâtre”. Une gravure en couleurs. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#733
Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
Une baïonnette de la Première Guerre Mondiale et un fourreau laqué gris.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#694Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#750
Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#166
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360 / 400 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25 / 40 -
#765
Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Un bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,24 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#107Daum, Nancy
Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.
Une bonbonnière en opaline bleue claire et détails argentés. Marque sous la base. Années ‘60.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543
“Cleopatra met luipaard”. Een licht erotisch bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Cesaro.
”Cléopatra et léopard”. Un bronze légèrement érotique sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre par Cesaro.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 180 / 220