Similar lots by type
-
#237CartierEen geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.
Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#251Delvaux, BruxellesEen lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#207Hermès ParisEen zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#221Emporio ArmaniEen handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#573Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#558Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#238Sonja RykielEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#647Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 150 / 200 -
#637Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150 -
#561Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#501Vaas in de vorm van een bloeiende struik in jade. Chinees werk.
Un vase en jade en forme d’arbuste en floraison. travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Leopold Van Esbroeck“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 29 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399WiskemannEen bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#425KayseriEen Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Roger Raveel“Buigende man”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Homme courbé”. Une lithographie. Signé hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#721Een lot Chinoiserie, bestaande uit een klein vaasje met een decor van vogels op bloeiende takken, een vaasje met bloemen en vogels en een rechthoekig Chinees hoofdkussen met een zittend personage. Het tweede omstreeks 1900.
Un lot d’objets de Chine, comprenant un petit vase avec un décor d’oiseaux sur une branche, un vase avec décor de fleurs et oiseaux et un coussin rectangulaire Chinois avec décor d’une personne assise.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446Een eikenhouten salontafel in Chippendalestijl met vijf poten en met gevlochten blad.
Une table de salon, style Chippendale, à cinq pieds et finition en cannage.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40 / 70 -
#507Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#340Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#136Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. 92 x 190 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38Een lot van zes albums met chromo’s.
Un lot de six albums de chromos.No longer availableEstimate: € 30 / 40


