Similar lots by type
-
#561
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100/150 -
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#647
Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 150/200 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550/650 -
#573
Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150/200 -
#237Cartier
Een geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.
Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100/150 -
#558
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100/150 -
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#17
Een divers lot schaalmodellen en speelgoedauto’s. Verscheidene merken, waaronder Burago en Majorette.
Un lot divers de voitures miniatures et voitures jouets. Plusieurs marques, dont Burago et Majorette.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#87
Vijf militairen uit de Napoleontische tijd van polychroom porselein en een Napoleon te paard naar Géricault van polychroom biscuit. Met drie ronde houten sokkeltjes.
Cinq statues en porcelaine polychrome représentant des militaires de l’époque Napoléon, dont une statue en biscuit polychrome représentant Napoléon à cheval, d’après Géricault.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#194Dali
“Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 650/700 -
#716
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180/240 -
#97
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.
Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#210
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.No longer availableDim. 6,77 gEstimate: € 600/700 -
#599J. Warnon à Namur
Een staande klok in eikenhouten kast. De wijzerplaat van gedreven. Zonder gewichten.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé. Sans poids.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#533
Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.
Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100/160 -
#756
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een blad van cloisonné op koper.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et une tablette en cloisonné sur cuivre.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring bezet een parel.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 200/250 -
#213
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#168
“Tekkel”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Teckel”. Une statue en bronze avec patine foncée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 250/300