Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.

Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.

Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.
Dim. 98 & 93 cm
SKU: 1505180561.
Category: Mode.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #251
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen brieventasje met stofhoes.

    Un portefeuille en cuir et sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #691

    Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.

    Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 85 & 84 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #237
    Cartier

    Een geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.

    Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #637

    Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

    Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.
    No longer available
    Dim. 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #647

    Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.

    Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #558

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.

    Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #221
    Emporio Armani

    Een handtas van slangenleder.

    Un sac à main en cuir de serpent.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #207
    Hermès Paris

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
  • #238
    Sonja Rykiel

    Een handtas van bruin leder.

    Un sac à main en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #682

    Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...

    Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #182
    Leon Defour

    “Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 59 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #387

    Een lot etuis met diverse bestekken, waarbij messen met benen handvatten, vergulde lepeltjes, enz.

    Un lot d’étuis aux couverts divers, dont des couteaux aux manches en os, cuillères argentées, etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #146

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #733

    Een kommetje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een vogel.

    Un bol en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un dragon et d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #241
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Rustende boer”. Bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Fermier au repos”. Une statue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 30 x 46 x 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #519
    Filip Staes

    “Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.

    “Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.
    No longer available
    Dim. 23 x 15,5 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #167

    Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.

    Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #64

    “Landschap aan de kust”. Olieverf op doek. Restant van een handtekening rechts onder. Verf beschadigd en doek opnieuw op te spannen. XIXe eeuw.

    ”Paysage, la Côte”. Huile sur toile. Restant d’une signature en dessous à droite. La peinture est endommagée et la toile est à retoiller. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #526
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #166

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #376

    Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Table à jeux en acajou à tablette rabattable et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More