Similar lots by type
-
#558
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100/150 -
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#691
Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100/150 -
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#647
Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 150/200 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550/650 -
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100/150 -
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#573
Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150/200 -
#237Cartier
Een geldbuideltje, een portefeuille en een kaartenetui van bordeauxkleurig leder.
Un porte-monnaie, un portefeuille et un étui à cartes en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#527
Paar blauwe en witte maanvaasjes van Chinees porselein. Klein letsel.
Paire de gourdes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine faite main.No longer availableDim. 147 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1,18 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 1700/1900 -
#504L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#783
Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.No longer availableDim. h: 45, 70 & 86 cmEstimate: € 50/60 -
#425Kayseri
Een Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200/300 -
#97
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.
Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#268Jules Lagae
“Mannenkop”. Beeld van terracotta. Gesigneerd.
”Tête d’homme”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 120/180 -
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1.33 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de trois saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,33 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1200/1400