Other lots in this auction
-
#685
Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.
Un stéréoscope avec une boîte de plaques de verre.No longer availableDim. H:6cmEstimate: € 40 / 60 -
#283
Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654
Twee kleurloos glazen lampenvoeten.
Deux pieds de lampe en verre incolore.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50 / 80 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Joz. De Swerts
“Stilleven met fruit en kruiken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et pichets". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150 / 200 -
#317
Een lot van vier oude camera’s en een verrekijker.
Lot de quatre anciens appareils photos et jumelles.No longer availableDim. h: 12 cm - 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#442
Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.
Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.No longer availableDim. H:11-27cmEstimate: € 30 / 40 -
#250
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 850 / 950 -
#427Kaiser Porzellan
Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#418Nico BurssensPeriod: °1961
Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347
Een lot van zeven boeken:- “Weltkulturen und moderne Kunst”. - “Art Islamique”- “Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent”- “Art Lamaïque”.- “Het Oosterse tapijt”- “Hedendaagse wandtapijten in België”.- “Les Azteques - Trésors du Mexique Ancien”
Lot de sept livres : - « Weltkulturen und moderne Kunst ». - « Art Islamique » - « Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent » - « Art Lamaïque ». - « La Tapisserie Orientale » - « Les Tapisseries Contemporaines en Belgique ». - « Les Aztèques - Trésors du Mexique Ancien »No longer availableEstimate: € 40 / 60