#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#514Een paar bronzen kandelaars met vier lichtpunten en één enkele kandelaar van gedraaid messing. Einde XIXde eeuw.
A pair of bronze candlesticks with four light points and a single candlestick made of twisted brass. End of the 19th century.No longer availableDim. H. 56 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#649W. GERMANYEen lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Een modern glazen vaas met swirldecor.
A modern glass vase with swirl decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80