#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#427Een paar houten gesculpteerd vergulde beeldjes van Thaise Boeddha’s.
A pair of wooden sculpted gilded figurines of Thai Buddhas.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#463Een terracotta Bamileke pijpenkop, Kameroen.
A terracotta Bamileke pipe bowl, Cameroon.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#718Vier heiligenbeelden. Een Heilig Hartbeeld van veelkleurig biscuit (H. 34 cm), en drie Madonna’s van gebeeldhouwd hout (H. 50, 33 en 33 cm).
Four religious statues. One Sacred Heart statue made of multicolored biscuit (H. 34 cm), and three Madonna statues carved from wood (H. 50, 33, and 33 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600