#586Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#77Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.
A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.No longer availableDim. h 38.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 400 / 600 -
#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#80Baume & Mercier GenèveEen automatische roestvrij stalen herenhorloge, werk type 11111, serie 512018. In werkende staat. Met origineel lederen bandje.
An automatic stainless steel men's watch, model type 11111, series 512018. In working condition. With original leather strap.No longer availableEstimate: € 300 / 400