#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#81Robert van de VeldePeriod: 1895-1978“5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.
"5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 650 / 750 -
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Märklin HoEen Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.
A Märklin Ho train set, consisting of locomotive 3003 with tender, various wagons, transformer 6511, and tracks. In original box, in working condition.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
"Maria with Child and Snake." A white porcelain sculpture, marked at the bottom.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120