#498“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
"Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#315,Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.
#637Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#478Een Chinees porseleinen beeld van Boeddha Shakyamuni, famille rose. 19/20e eeuw.
A Chinese porcelain statue of Buddha Shakyamuni, famille rose. 19th/20th century.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#742Artis-Historia“Bestemming in Beeld” Een lot van 19 albums met betrekking tot verschillende destinaties. Volledig ingeplakt. Jaren ‘90.
"Destination in Pictures" A lot of 19 albums depicting various destinations. Fully glued. 1990s.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120