#540TeslaEen oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
#485Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.
Epée d’apparat. Travail belge, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Dali“Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#494“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#711Een lot apothekersglaswerk en een oude injectiespuit.
Lot de verrerie de pharmacie et une ancienne seringue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#156Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#469“Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.
“Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.No longer availableDim. 38,5 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#309“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#765“Hand” Een rood fluwelen zeteltje.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950 / 1000