Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee art deco vazen van wit glas.

Twee art deco vazen van wit glas.

Deux vases art déco en verre blanc.
Dim. h: 22 en 18 cm
SKU: 1003200377.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #160

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.
    No longer available
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #452

    Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.

    Scène asiatique, imprimé sur soie.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683

    Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.

    Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    “Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.

    “Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.
    No longer available
    Dim. 64,5 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 204 x 204 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #462

    “Vlakkencompositie”. Acryl op papier. Draagt handtekening ‘J.V.D.Zee’.

    “Composition géométrique”. Acryl sur papier. Porte une signature “J.V.D.Zee”.
    No longer available
    Dim. 56 x 76 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #32

    Twee rechthoekige butlerspiegels (kleine letsels aan lijst).

    Deux miroirs de valet rectangulaires (petits dégâts aux cadres).
    No longer available
    Dim. 28 x 19 en 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469

    “Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.

    “Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.

    Plat en laiton repoussé décoré de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681
    Walker & Hall, Sheffield

    Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.

    Couvert à viande avec corne. Manches en argent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    “Personage”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onderaan.

    “Personnage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More