Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee art deco vazen van wit glas.

Twee art deco vazen van wit glas.

Deux vases art déco en verre blanc.
Dim. h: 22 en 18 cm
SKU: 1003200377.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #294
    Vandenhoudt

    “Oorlogstafereel”. Een pyrogravure. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    “Scène de guerre”. Pyrogravure. Signée et datée 1942.
    No longer available
    Dim. 110 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158

    Russisch icoon met Chistus Pantocrator. XIXde eeuw. Randschade.

    Icône russe représentant le Christ Pantocrator. XIXe siècle. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. 31 x 26,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #770

    Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #280

    Een kubistisch beeld van brons.

    Sculpture cubiste en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #561

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #298

    Fontein met metalen Bacchus naar de klassieke oudheid.

    Fontaine en métal représentant Bacchus d’après l’antique.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #673

    Een vaas van Imari porselein met een decor van draken en vegetatie. Japan, XIXde eeuw. Op een koperen voetstuk.

    Vase en porcelaine d’Imari à décor de dragons et de végétation. Japon, XIXe siècle. Sur base en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #18

    Een art deco lampje met vlinders en een hert.

    Petite lampe art déco décorée de papillons et d’un cerf.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #204
    Jean-Jacques Lagrennée

    “Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.

    “Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #503

    Een bronzen koro met fo-hond op het deksel.

    Koro en bronze. Couvercle surmonté d’un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #236

    Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.

    Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.
    No longer available
    Dim. 80 x 113 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #460

    Een Chinese houten sokkel, versierd met een gegraveerd en gepolychromeerd decor en met een cloisonné blad.

    Socle en bois sculpté à décor gravé et polychromé. Tablette en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More