Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee beelden van brons, bestaande uit een buste van Napoleon en een leeuw.

Twee beelden van brons, bestaande uit een buste van Napoleon en een leeuw.

Deux sculptures en bronze comprenant un buste de Napoléon et un lion.
Dim. h: 20 & 14 cm
SKU: 1003200303.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #579

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #757

    Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.

    Paire de chenets en laiton et fonte.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een paar messingen kandelaars met gegraveerde XVIIIe eeuwse motieven.

    Paire de candélabres décorés de motifs gravés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #700
    Kartell

    Een vintage rood kunststoffen magazinerekje naar ontwerp van Giotto Stoppino. Italiaans werk.

    Porte journaux en plastique rouge d’après un modèle de Giotto Stoppino. Travail italien.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #98

    Russische icoon met een Heilige Kerkvorst met cloisonnéschildering op de rand. Belettering uitgewist. XIXde eeuw.

    Icône russe représentant un ecclésiastique avec bordure peinte imitant le cloisonné. Lettrage effacé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #221
    Emile Laporte
    Period: 1858 - 1907

    “Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #468

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux gris ouverts. Marque S & M, Made in Germany et numéro 1079.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #212

    “Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.

    “La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.
    No longer available
    Dim. 74 x 52 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #375

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct VS.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #409

    “Personages”. Potloodschets met atelierstempel P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.

    “Personnages”. Croquis en crayon avec cachet d’atelier P.J. Attribué à Paul Joostens.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Engels porseleinen gebakservies met twee cake stands en 5 borden met een bloemendecor (één cakestaander met scheurtje).

    Service à dessert en porcelaine anglaise comprenant deux plats à gâteaux et cinq assiettes. Décor de fleurs peint à la main. Un plateau à cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #802

    Een mahoniehouten psychespiegel.

    Psyché en acajou.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More