#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#681Walker & Hall, Sheffield
Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.
#236
Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
#578
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
#301
Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
#351
Ice mould. Victoriaans tin.
“Ice mould”. Etain d’époque Victoria.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100/150 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#131D. Duwaerts
Een buste van een jong meisje van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180 -
#705
Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
Deux cannes dont une à bouton en argent Allemand.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 80/100 -
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’