Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee beelden van zamak zonder sokkel.

Twee beelden van zamak zonder sokkel.

Deux statuettes en régule sans socles.
Online only
Dim. h: 24 & 43 cm
SKU: 1006170116.
Categories: Beeld, Zamak.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #118

    “Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.

    “Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    “Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.

    “Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #28

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #141

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    “Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

    “Snap het dan!”. Groupe en composite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    “Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.

    “Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #107

    Een meisjesbuste van terracotta.

    Buste de jeune fille en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.

    Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #72

    Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.

    Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #44

    Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.

    Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm (zonder kap)
    Estimate: € 50 / 60
  • #99

    Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.

    Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #120

    “Lezend meisje”. Een beeld van gesculpteerd albast. Restauratie aan de handjes en zonder sokkel.

    “Fille lisant”. Sculpture en albâtre. Restauration aux mains et sans socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #69

    Een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.

    Jardinière en porcelaine polychrome en forme de quatre enfants jouant.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #175

    “Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.

    “Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.
    No longer available
    Online only
  • #176

    Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.

    Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #85

    Een lot kleine porseleinen voorwerpen, bestaande uit beeldjes, bekertjes en een miniatuur piano. Zestien stuks.

    Lot de petits objets en porcelaine comprenant des statuettes, des chopes et un piano miniature.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 11 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #26

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een engeltje met een bloemenkrans bij een kruis.

    Groupe en biscuit monochrome blanc en forme d’un angelot tenant une guirlande de fleurs près d’un crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #1

    Een lot Booms glas, bestaande uit een grote vaas, een bol karafje en een parfumflesje van zwart glas en een driedelig toiletstelletje met handgeschilderde plantendecors.

    Lot de verre de Boom comprenant un grand vase, une carafe pansue et un flacon à parfum en verre noir et une garniture de toilet trois pièces aux décors de plantes peints à la main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #7

    Een lot van vijf gemberpotjes met blauwe landschapsdecors. Geen deksels.

    Lot de cinq pots à gingembre aux paysages. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #56

    Een achtdelig toiletstel van mauve glas, waarbij de flesjes met kristallen stoppen.

    Garniture de toilette huit pièces en verre mauve dont des bouteilles aux bouchons en cristal.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #22

    Een lot van vijf verschillende glazen vazen. De mauve beschadigd aan de basis.

    Lot de cinq vases en verre. Le vase mauve accidenté à la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #126

    Drie verschillende houten koffertjes, waarbij ééntje met parquetterie in het deksel en een uitneembaar binnenbakje.

    Trois petits coffrets en bois dont un en parquetterie et à compartiment amovible à l’intérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15, 21 & 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More