Other lots by Murano
Other lots in this auction
-
#394
Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de cinq verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
Lustre à huile à abat-jour en faïence.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#376
Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#804Val Saint-Lambert e.a.
Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#783Christofle
Een modern bestek van verzilverd metaal, totaal 78-delig. Gemerkt.
Couvert moderne en métal argenté. 78 pièces. Avec marque.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800 / 1200