Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.

Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.

Deux statuettes en jadéite et une pièce décorative en pierre de lard. Petit dégât à un bec.
Dim. H. 31 cm
SKU: 2210190583.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #302

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.

    “Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.

    Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 175 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.

    Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #712

    Een lot van drie verschillende eind XIXe eeuwse gietijzeren weegschalen.

    Lot de trois bascules en fonte de la fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #573

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #699

    Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.

    Un grand et un petit déchargeur sous vide en laiton et verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.

    Table de salon à deux tiroirs, tablette ornée d’un bandeau de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #545
    Zero Halliburton

    “Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.

    “Elite”. Mallette en aluminium gris clair.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #66

    Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.
    No longer available
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.

    Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.
    No longer available
    Dim. 160 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #451

    Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.

    Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #221

    Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.

    Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More