Other lots in this auction
-
#448
Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#588
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200/300 -
#36
Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40/60 -
#796Kebe, Danmark
Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400/600 -
#760Longchamp
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850/850 -
#274
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
Miroir en cadre doré en bois et plâtre.No longer availableDim. 112 x 83 cmEstimate: € 100/120 -
#468
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#436
Twee sokkeltjes van gebeeldhouwd hardhout. Chinees werk. Met marmeren blad.
Deux socles en bois dur sculpté à tablettes en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H: 45 & 49 cmEstimate: € 200/240 -
#54Flora, Wenen
Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en porcelaine, décor peint à la main et doré par Robert Pilz. Marque au dos.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 100/160