#273Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
#384HutschenreutherDrie beeldjes van diverse putti van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstukjes. Gemerkt.
#13Hoechst“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#71“Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.
« Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#61Meissen“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80
#451Een bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
#481Een antieke dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenmotieven. Beschadiging aan de binnenrand en een restauratie aan het deksel.
Vase ancien à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de motifs floraux. Dommage au bord intérieur et restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#418Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#585Simpson & Co. LondonEen chapeau claque in doos. Perfecte staat.
#455Een ronde houten tafel in art deco stijl.
#28Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.
Une gargouille en fonte patinée en forme de poisson. Belle Epoque.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80