Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.

Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.

Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.
Dim. 80 x 35 x 40 cm
SKU: 2509180556.
Category: Meubel.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #556
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #805

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.

    Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #804

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

    Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. 118 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #207

    Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.

    Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 204 x 178 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #213

    Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.

    Encoignure en chêne à une porte moulurée.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #656

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.

    Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #208

    Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.

    Une vitrine à deux portes en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.

    Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #390

    Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.

    Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.

    Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.
    No longer available
    Dim. 122 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #606

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.

    Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #624

    Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.

    Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #616

    Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.

    Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 51 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #586

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.

    Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #592

    Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.

    Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.

    Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #566

    Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.

    Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.

    Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 114 x 32 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #604

    Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.

    Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 55 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #211

    Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.

    Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #759

    Twee verschillende Westminsterklokken.

    Deux pendules Westminster différentes.
    No longer available
    Dim. b: 75 & 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #190

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en twee parels.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,25 ct ainsi que deux perles.
    No longer available
    Dim. 4,76 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #791

    Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.

    Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    F. Friederichsen

    “De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.

    ”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 66 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #321

    Een wandklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl. Met sleutel.

    Une horloge murale en bronze doré style Louis XV. Avec clé.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #458
    Paul Ibou

    “Metamorfose”. Kunstmap met nawoord van Ivo Michiels. Genummerd op 1000 exemplaren. Uitgegeven in 1968.

    ”Métamorphose”. Portefeuille avec épilogue par Ivo Michiels.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #675

    Een schaal van meerkleurig porselein met deksel, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen. Restant van een wasstempel onderaan.

    Un plat à couvercle en porcelaine polychrome au décor de fleurs et d’oiseaux. Restant d’un tampon de cire à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #55

    Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting met hanger in de vorm van een hartje en veiligheidsslot.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de coeur et un fermoir avec une sécurité.
    No longer available
    Dim. 9,30 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #780

    Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.

    Une carpette Mori en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 174 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42

    “Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.

    ”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #64
    Etienne le Compte
    Period: °1931

    “Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More