#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
#404Luchter van polychroom hout.
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120
#44Een oude speculaasplank met een voorstelling van een dame met een hoed.
#40Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
#152CartierEen handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#714Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#22Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#435Twee halssnoeren van zwarte koraal.
Deux colliers en corail noir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#503Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.
#377Twee bronzen appliques.
Deux appliques en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300 / 400