Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee boeken:- “L’Aviation”. Ed. Hachette.- “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.

Twee boeken: - “L’Aviation”. Ed. Hachette. - “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.

Deux livres : - L'Aviation. Ed. Hachette. - Le port d'Anvers. Une édition avec photos aériennes.
SKU: 1412210271.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #13

    Een XVIIIe eeuwse notenhouten speculaasplank. Bijgevoegd een houten stijgbeugel, afgewerkt met messing.

    Une planche à spéculoos en noyer du XVIIIe siècle. Inclus un étrier en bois et en laiton.
    No longer available
    Dim. 38 x 10 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #498

    Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 kt serti de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #223

    Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.

    Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.
    No longer available
    Dim. 10 à 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #386
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 244 x 195 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133

    Twee paar menustaanders van porselein en biscuit. Het eerste een paar flesvormige vaasjes met rocailleranden (letsel aan een bovenrand), het andere een paar ronde tamboerijnen met veelkleurige geschilderde bloemenguirlande (achteraan gedateerd 19 april 1892). Omstreeks 1900.

    Deux paires de porte-menus en porcelaine et biscuit. La première une paire de vases en forme de bouteille avec des bords rocaille (dégât à un bord supérieur), l'autre une paire de tambourins ronds avec des guirlandes florales peintes multicolores (verso daté du 19 avril 1892). Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø 12,5 en H. 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Twee diverse beeldjes van vogels.

    Deux figurines d'oiseaux assorties.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #266

    Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.

    Ensemble de six chaises de salle à manger de style Louis XVI en bois patiné blanc, recouvertes de velours vert olive.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.

    Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #116
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #371

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More