#356
Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.
#285
Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.
Une paire de lanternes anciennes en cuivre. Travail bruxellois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#397
Een vogel van fijn gesneden ivoor op een houten sokkeltje. Chinees werk.
Un oiseau en ivoire finement sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#126
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableDim. 195x140x65cmEstimate: € 400/600 -
#549Lode Verhoeven
“Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#72A. Deprez
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#500Hugo BesardPeriod: °1955
“Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.
#66
Een gefineerde violontafel.
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160/180 -
#504Rob. Gerard
“Hof ter Musschen, Sint-Lambrechts-Woluwe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hof ter Musschen, Woluwe St-Lambert. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#179
Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.
Une série de quatre fragments de livres enluminés et manuscrits sur parchemin. Encadrés des deux côtés sous verre. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. 14 x 19 & 14,5 x 21 cmEstimate: € 150/200