Similar lots by type
-
#353
“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#894
Een lot boeken, uitgegeven door de ASLK:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.
Un lot de livres:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#773
“Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Een kunstboek. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.
”Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Un livre d’Art. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#876
Een lot boeken met betrekking tot kunst, antiek en decoratie, waaronder Franstalige uitgaven, reviewalbums van ‘Update art magazine’, een uitgave van ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo, alsook een driedelige uitgave over de Schelde, de Leie en de Noordzee in drie talen en een uitgave van “The art revival in Austria’ uit 1906.
Un lot de livres en relation avec l’art, antique et décoration, comprenant des éditions françaises, des albums de ‘Update art magazine’, une édition de ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo’, une édition en trois volumes sur l’Escaut, la Leie et la Mer du Nord en trois langues et une édition de ‘The art revival in Austria’ de 1906.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#897
Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
Un lot de six livres, édition ASLK ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#763
“La Vie au Grand Air. Twee volumes met jaaroverzichten van het Franse tijdschrift. 1903 en 1904.
”La vie au Grand Air”. Deux volumes, revues annuelles du magazine français. 1903 et 1904.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#367
Een lot kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten.- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan Steen”.
Un lot de livres d’Art:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Musée des Beaux Arts- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan SteenNo longer availableEstimate: € 70/80 -
#357
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#438
“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
”Singelberg. Het kasteel en het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991
“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#293
Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#306
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#444
Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.
Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#781
Een lot van zeven kleine koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Un lot de sept coucous en bois polychrome et plastique en forme de jeune fille qui se balance.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 35/45 -
#119Jacques Ducrot
“Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#814Praktica
Een vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#591
Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
Un flacon “snuffbottle” chinois en ambre sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#575Märklin 3048
Een BR stoomlocomotief met getrokken tender van Duitse spoorwegen voor spoortype HO. Met rookgenerator. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#288Praktica
Een lot van vier vintage camera’s:- MTL 5 in tas.- MTL 5 B in tas- MTL 5 B zonder tas.- LB in tas.
Un lot de quatre caméras:- MTL 5 avec sac.- MTL 5 B avec sac.- MTL 5 B sans sac.- LB avec sac.No longer availableEstimate: € 65/80