Similar lots by type
-
#777
“Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.
”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#787
‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.
’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#193
“Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.
”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#367
Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#758
“ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.
”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#358
“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#337
“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.
”Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. ed. Manreau. Bruxelles, 1944.No longer availableEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#322De Witte
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘21.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté ‘21.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#783Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.
Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#422Edouard MesensPeriod: 1903-1971
“Golgotha”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Golgotha”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#172Jan Van Rijswijck
“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300/400 -
#129Smets
“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et saphirs ayant un poids total de ±2,40 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 900/1000 -
#262Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160/200 -
#651Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30