Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

Deux bordures en dentelle machinale noire.
Online only
Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
SKU: 2006180139.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #277

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #178

    Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.

    Une ancienne trompette en laiton de Deprins. Montée en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.

    Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #313
    Jan Keustermans

    “Winterlandschap.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1970. We voegen twee boeken over de kunstenaar toe.

    "Paysage hivernal". Fusain sur papier. Signé et daté 1970. Nous ajoutons deux livres portant sur l'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.

    Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #182

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #295

    Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

    Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout. Hoorn gerestaureerd.

    Masque africain en bois sculpté et noirci. La corne restaurée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Tino Lintelo

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.

    “Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #166

    Een bronzen lampenvoet met een bloemenvormige kap. Beschadigd.

    Un pied de lampe en bronze avec abat-jour en forme de fleur. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #125

    Twee kleine houten barometer-thermometers.

    Deux petits baromètre-thermomètres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More