Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.

Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.

Deux assiettes en porcelaine dont une d’Imari et l’autre chinoise à décor bleu et blanc de plantes.
Online only
Dim. Ø: 22 & 23 cm
SKU: 2006180042.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #219

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #226
    Royal Doulton

    “Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #128

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.

    Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Goldimari

    Een cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.

    Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #353

    Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.

    Deux statues en bois sculpté. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 & 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #119

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #142

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #224

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #227
    Royal Dux

    Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #220
    Nymphenburg

    Een porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.

    Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #184

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #190

    Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #89

    Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.

    Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #90

    Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.

    Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.
    No longer available
    Online only
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #191

    Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228
    Volkstedt

    Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13-14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #355

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #135

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

    Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #358

    Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Hutschenreuter Solb, Bavaria

    Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.

    Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #187

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #299

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.

    Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #379

    “Meisjesportret”. Gouache op papier. Zonder signatuur.

    “Portrait de fille”. Gouache sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104

    Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.

    Petite pendule en bois aux incrustations.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Balustervaas van Cantonporselein. Begin XXste eeuw.

    Vase balustre en porcelaine du Canton. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #81

    Een klein gietijzeren weegschaaltje.

    Petite bascule en fonte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #284
    Adrien De Braeckeleer
    Period: 1818 - 1904

    “Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.

    “La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #247
    Constant Simon

    “Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99

    Twee kristallen kandelaars gemerkt Val Saint-Lambert en een kristallen kandelaar in de vorm van een kruisbeeld.

    Deux bougeoirs en cristal à la marque de Val St-Lambert et un candélabre en forme de crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    “Dearest rose” Een replica van een XIXe eeuwse walrustand met gegraveerde decors.

    “Dearest rose”. Réplique d’un dent de morse aux décors gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #225

    Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

    Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More