#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)Estimate: € 100 / 150 -
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 100 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« Minuit au bouge ». Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#350Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
#505Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
#238Vogels - Boon, AntwerpenEen rood koperen scheepslantaarn.
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#432“Apocalyptische voorstelling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Représentation apocalyptique". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
"Nature morte aux violettes." Technique mixte sur papier. Porte un monogramme LV.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 160 / 220