Similar lots by type
-
#374Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#17Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#102Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.
Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 87 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#385Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130 / 180 -
#523“Post-apocalyptische wezens”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etres post-apocalyptiques”. Une statue en faïence glaçurée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#316Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 116 + 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358L & V CeramEen windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#73Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#508Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.
Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#708Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#268Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 140 / 160 -
#361Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#121Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#744Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#401Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.
Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#676Een grote cachepot op piëdestal van meerkleurig Belgisch aardewerk. Schilfer aan de binnenrand.
Un cache-pot sur piédestal en faïence de Belgique polychrome. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 98 + 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#485Een gemberpot van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en faïence Nankin au décor de guerriers. sans couvercle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#788Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#384Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.
Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#37Een bronzen vijzel met wapenschild versierd en met inscriptie “Ghegoten Anno 1576”.
Un mortier en bronze avec un écusson en décoration et inscription “Ghegoten Anno 1576”.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#132“Spelende kinderen met koets.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Enfants jouants et carrosse”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 240 / 320 -
#197Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#137Twee parfumflacons van Lalique in de oorspronkelijke verpakking. Uitgave 2005.
Deux flacons à parfum de Lalique dans leurs emballage d’origine. Edition 2005.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587Een paar olifanten van gesculpteerd ivoor, versierd met koraal en aquamarijn. Met houten sokkeltjes. Eén slurf licht beschadigd.
Une paire d’éléphants en ivoire sculptée aux décorations de corail et aigue-marine. Une trompe comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 280 / 340 -
#26Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545“Oude man met bel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd.
”Vieil homme et sonnette”. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychromes.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#745Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders.
Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#397“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#310Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâtsNo longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#521SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150

