Similar lots by type
-
#785Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#750Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#592J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#600Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#677Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#409Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#597Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#804Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#775Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#445Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#106Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.No longer availableDim. 112 x 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#402Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#420Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#765Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#624Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#807Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#675Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 158 x 150 x 43 cmEstimate: € 50 / 100 -
#611Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#566Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 360 x 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#121Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#704Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#47Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Une paire de candélabres du XIXème siècle anglais en métal argenté en forme de colonnes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,40 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,15 ct.Estimate: € 400 / 500 -
#497Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360 / 400 -
#115Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200 / 300 -
#812Een grote kontra-barometer.
Un grand baromètre double.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#537Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van feniksen.
Une paire de pots à tabac en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de phoenix.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#687Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenssymbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 160

